+48 725 210 710 biuro@bicon-poland.com
O nas

O nas

Bicon Poland

Naszym celem jest nieustanne dążenie do doskonałości. Oferujemy rozwiązania najlepsze z możliwych; dające gwarancję niezawodności, trwałości i najwyższej estetyki, ograniczając do minimum konieczność przeprowadzania zabiegów około-implantacyjnych, które dodatkowo traumatyzują pacjenta, wydłużają zabieg w czasie i podnoszą koszty leczenia.

Klinicznie udowodniona, unikalna konstrukcja systemu Bicon i jego rewolucyjne techniki kliniczne nie tylko przeszły próbę czasu, ale nieustannie wyznaczają kierunki w światowej implantologii. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie stomatologów i pacjentów.

Początki firmy sięgają 1968. Jesteśmy twórcami idei krótkich implantów, która po wielu latach negacji ze strony wszystkich liczących się firm implantologicznych w końcu doczekała się uznania, czego dowodem są próby tworzenia krótkich implantów przez naszych konkurentów. To Bicon kilkadziesiąt lat temu wyznaczył kierunek myśli i rozwoju implantologii stomatologicznej, którym obecnie próbują iść wszyscy. Nasze założenia konstrukcyjne, rozwiązania, procedury chirurgiczne znajdują swoje wierne naśladownictwo u konkurencji.

Mamy ponad kilkudziesięcioletnie doświadczenie w konstrukcji krótkich implantów poparte 30-letnimi badaniami klinicznymi. Wielopłaszczyznowa wiedza, ogromne doświadczenie i lata mozolnej pracy pozwoliły nam stworzyć niezwykły system implantologiczny charakteryzujący się doskonałą jakością, prostotą i przewidywalnością procedur chirurgicznych, gwarantujący przeżywalność implantów na poziomie niemal 100% przy zachowaniu najwyższej estetyki pracy utrzymującej się na niezmienionym poziomie przez wiele lat.

bicon_history

Artykuły

Literatura oraz badania